فروشگاه بلبرینگ شکرالهی

مشاوره و خدمات فنی مهندسی

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی

مشاوره و خدمات فنی مهندسی

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی در دوازدهم دی ماه سال 1370 هجری شمسی با هدف عرضه مستقیم بلبرینگ و تجهیزات صنعتی به مصرف کنندگان و صنعتگران فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه حاصل همکاری جمعی از مهندسین مجرب و افراد توانمند است که توانسته اند با دانش و تجربه عملی خود نامی برتر در صنعت کشور را به خود اختصاص دهند.
این گروه که پاسخگوی نیازهای صنایع سنگین و حساس کشور بوده که در این راستا موفق به دریافت نماد اعتماد از سوی صنعتگران و کارخانجات صنعتی کشور شده است.

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی با در دست داشتن برندهای برتر بلبرینگ و تجهیزات صنعتی و از سویی با داشتن دپوی غنی و همچین قیمت مناسب و کاملا رقابتی بر آن است که سهمی در پیشرفت صنعت کشور داشته باشد.

«ارسال سریع» ، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که این مجموعه از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

میلگرد تفلون صنعتی PTFE با ویژگی های خاص و برتر از قبلی نچسپ بودن , ضریب اصطحکاک پایین  نسبت به همه موارد موجود شناخته شده , تحمل حرارتی بالا و مقاومت در برابر قویترین اسید ها , حلال ها و غیره این تفلون جزء پلمیرهای پر کاربرد قرار گرفته است.میلگرد تفلون صنعتی PTFE از قطر 6 الی 150 میلیمتر و  به طول 100 و 120 سانتیمتر و بوشن و لوله تفلون صنعتی در سایز های 20-40 , 25-50 , 40-60  و دیگر سایز ها  و لوله تفلون صنعتی نسوز در سایز های 2 , 4 , 6 , 8  , 10 و 12 میلیمتر قابل عرضه می باشد.

  • فروشگاه بلبرینگ شکرالهی