فروشگاه بلبرینگ شکرالهی

مشاوره و خدمات فنی مهندسی

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی

مشاوره و خدمات فنی مهندسی

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی در دوازدهم دی ماه سال 1370 هجری شمسی با هدف عرضه مستقیم بلبرینگ و تجهیزات صنعتی به مصرف کنندگان و صنعتگران فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه حاصل همکاری جمعی از مهندسین مجرب و افراد توانمند است که توانسته اند با دانش و تجربه عملی خود نامی برتر در صنعت کشور را به خود اختصاص دهند.
این گروه که پاسخگوی نیازهای صنایع سنگین و حساس کشور بوده که در این راستا موفق به دریافت نماد اعتماد از سوی صنعتگران و کارخانجات صنعتی کشور شده است.

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی با در دست داشتن برندهای برتر بلبرینگ و تجهیزات صنعتی و از سویی با داشتن دپوی غنی و همچین قیمت مناسب و کاملا رقابتی بر آن است که سهمی در پیشرفت صنعت کشور داشته باشد.

«ارسال سریع» ، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که این مجموعه از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

ورق تفلون صنعتی PTFE Sheet به علت داشتن ضریب اصطحکاک پایین , نچسپ بودن , عایق بسیار خوب الکتریسیته و مقاومت در برابر نفوذ آب , رطوبت , اسید , حلال ها و مواد شیمیایی و به علت داشتن دامنه گسترده تحمل حرارتی از 200 درجه سانتیگراد تا 280 درجه سانتیگراد در صنایع غذایی , صنایع شیمیایی , صنایع نفتی و اکثر صنایع ها کاربرد داردتفلون صنعتی PTFE در انواع PTFE خالص سفید , تفلون کربن , تفلون گلاس ,و تفلون صنعتی برنز عرضه می گردد.ورق تفلون صنعتی PTFE در دو نوع رولی با ضخامت های 2/5 الی 5 میلیمتر و در عرض های 100 , 120 , 150 , 200 سانتیمتر و تخته ای با ضخامت های 3 الی 50 میلیمتر در ابعاد 100x100 و 120x120 سانتیمتر عرضه می گردد.

  • فروشگاه بلبرینگ شکرالهی