فروشگاه بلبرینگ شکرالهی

مشاوره و خدمات فنی مهندسی

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی

مشاوره و خدمات فنی مهندسی

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی در دوازدهم دی ماه سال 1370 هجری شمسی با هدف عرضه مستقیم بلبرینگ و تجهیزات صنعتی به مصرف کنندگان و صنعتگران فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه حاصل همکاری جمعی از مهندسین مجرب و افراد توانمند است که توانسته اند با دانش و تجربه عملی خود نامی برتر در صنعت کشور را به خود اختصاص دهند.
این گروه که پاسخگوی نیازهای صنایع سنگین و حساس کشور بوده که در این راستا موفق به دریافت نماد اعتماد از سوی صنعتگران و کارخانجات صنعتی کشور شده است.

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی با در دست داشتن برندهای برتر بلبرینگ و تجهیزات صنعتی و از سویی با داشتن دپوی غنی و همچین قیمت مناسب و کاملا رقابتی بر آن است که سهمی در پیشرفت صنعت کشور داشته باشد.

«ارسال سریع» ، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که این مجموعه از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

یکی از بارزترین خصوصیات تفلون صنعتی پایین بودن ضریب اصطحکاک آن می باشد که باعث عدم چسپیدن تفلون صنعتی به سطوح مختلف به روش های معمول میگردد , برای رفع این  مساله سطح تفلون صنعتی را تحت روشی به نام ETching  متخلخل کرده تا بتوان آن را با استفاده از چسپ های اپوکسی و دو جزیی آن را به سطح دیگر چسپاند , لاینگ مخازن حاوی مواد شیمیایی , سطح ابزار آلات صنعتی و تلفیق با دیگر مواد برای تولید مواد تکمیل شده از جمله کاربرد معمول ورق تفلون اچ شده ETching و PTFE sheet می باشد.

  • فروشگاه بلبرینگ شکرالهی