فروشگاه بلبرینگ شکرالهی

مشاوره و خدمات فنی مهندسی

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی

مشاوره و خدمات فنی مهندسی

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی در دوازدهم دی ماه سال 1370 هجری شمسی با هدف عرضه مستقیم بلبرینگ و تجهیزات صنعتی به مصرف کنندگان و صنعتگران فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه حاصل همکاری جمعی از مهندسین مجرب و افراد توانمند است که توانسته اند با دانش و تجربه عملی خود نامی برتر در صنعت کشور را به خود اختصاص دهند.
این گروه که پاسخگوی نیازهای صنایع سنگین و حساس کشور بوده که در این راستا موفق به دریافت نماد اعتماد از سوی صنعتگران و کارخانجات صنعتی کشور شده است.

فروشگاه بلبرینگ شکرالهی با در دست داشتن برندهای برتر بلبرینگ و تجهیزات صنعتی و از سویی با داشتن دپوی غنی و همچین قیمت مناسب و کاملا رقابتی بر آن است که سهمی در پیشرفت صنعت کشور داشته باشد.

«ارسال سریع» ، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که این مجموعه از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

قالب های صنعتی مورد استفاده در صنایع تزریق پلاستیک، فوم ها، کیک های خوراکی و  موارد نظیر آن ها با مشکل چسبیده شدن قسمتی از پلاستیک یا مواد تزریق شده به قالب می شود که نهایتا منجر به کاهش راندمان تولید و یا حتی از بین رفتن قالب نیز می شود. برای جلوگیری از این پدیده در گذشته با چرب کردن مداوم قالب سعی بر غلبه بر این مسئله می شد که آن هم مشکلاتی نظیر کثیف شدن فضای کار و عدم رعایت نشدن بهداشت را موجب می شد. اکنون با به کار گیری از طیف وسیعی از مواد تفلونی صنعتی (P.T.F.E) و سرامیکی (Ceramic coating) قالب های صنعتی رو پوشش می دهد. این امر نه تنها باعث بالا رفتن راندمان کاری تولید می شود بلکه باعث کاهش هزینه های تامین نگهداری قالب،  حذف فرآیند چرب سازی و به تبع آن سهولت در کار می شود.

از جمله مزایای این نوع پوشش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1-پوشش اعمال شده به دلیل ضخامت کم تفلون صنعتی که دارد ( ۳۰ الی ۴۰ میکرون ) منجر به تغییر ابعاد داخلی قالب نمی شود.
2-باعث بالا رفتن سرعت تولید می شود.
3-حذف فرآیند اسپری روغن به سطح قالب و هزینه های جانبی
4-کاهش زمان در حین تولید
5-جلوگیری از خوردگی قالب و استهلاک آن توسط تفلون صنعتی
6-پایین آوردن ضریب اصطکاک
7-تحمل دمایی سطحی تفلون صنعتی تا ۴۰۰ درجه سانتی گراد ( در بعضی از پوشش های سرامیکی تا دمای ۱۰۰۰ درجه).
  • فروشگاه بلبرینگ شکرالهی